Hakkımızda

Size En Kaliteli Ranza ve Soyunma Dolaplarını Sağlamak İçin Çalışıyoruz

Metal Ranza 30 yıla yaklaşan sektör deneyimi ile tecrübeli personeli, geniş ürün yelpazesi ve hızlı lojistik altyapısı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına her zaman en iyi şekilde cevap vermeyi kendine ilke edinmektedir.

Kuruluşundan bu yana müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak sektörde faaliyet gösterdiği iş kollarında hızlı çözümleri, satış öncesi ve satış sonrası destekleriyle lider firma konumuna gelmiştir.

Şirketimiz

Firmamız global ölçekte kabul gören kalite standartları ve hizmet kalitesi sertifikalarına sahip, sektöründeki lider ve standfartları belirleyen konumdadır.

Üstün teknolojisi, her ihtiyaca cevap verebilecek nitelikte geniş ürün yelpazesi, hızlı lojistiği,satış desteği ve satış sonrası destekleriyle sektöründe lider firma konumunda bulunan Metal Ranza, müşteri memnuniyetini en ön planda tutar.

Çözüm ortağı olduğumuz yeni kurulan şantiyeler, hastane, okul, dersane, yatılı kurslar, otel,pansiyon, işçi konaklatması yapan bir çok iş kolundan firmayla uzun yıllara dayanan ticari işbirliğimizin altında yatan en büyük sebep sürdürülebilir ticari ortaklıklar kurmayı en önemli hedefimiz olarak belirlememizdir.

Kaliteli ürün, hızlı teslimat.

İhtiyacınız olan ürünleri aynı gün ve zamanında yetiştirmek için geniş lojistik ağımızla hizmetinizdeyiz.